Hakkımızda - Kurumsal
Kepenç un Hakkında

Bu başarıyı kazanmamızda şirketimizin ihtiyaçlara zamanında ve hızlı bir şekilde cevap vermesi, kurumsal kimliğimiz, üretimdeki hijyen ve kalite hedeflerimize bağlıyor.

Hakkımızda2010 Yılında kurulan şirketimiz Alım-Satım işiyle iş hayatına başlamış daha sonra 2014  yılında Mardin Organize Sanayii Bölgesinde günlük 350 ton kapasiteli un üretim tesisimizi kurduk.Tesisimizde farklı kalitelerde ve ihtiyaçlara göre un üretimi yapmaktayız. Ülkemizin her bölgesinden farklı çeşit ve kalitede buğday alımı yapmaktayız. Tesisimizde son teknoloji donatılmış cihazların bulunduğu laboratuvarımızda alım yapılacak buğday numuneleri kontrolden geçtikten sonra tesisimizin ilgili yerine boşaltımı yapılmaktadır. Ayrıca üretimi yapılacak unumuz laboratuvarımızın kontrolünden geçmektedir. Tesisimizde üretilen tüm unu Irak ülkesinin değişik bölgelerine ihracat yapmaktayız. Irak bölgesinden siparişlere cevap verebilmek için 2015 yılında yeni 450 ton kapasiteli tesis inşaatı başlamış.2017 Yılı sonunda un üretimi yapmaya başlamıştır Tesisimizde farklı kalitelerde ve ihtiyaçlara göre un üretimi yapılmaktadır. Tesisimizde Şu anda toplam 75 personel çalışmaktadır.

Bu başarıyı kazanmamızda şirketimizin İhtiyaçlara zamanında ve hızlı bir şekilde cevap vermesi, kurumsal kimliğimiz , üretimdeki hijyen ve kalite hedeflerimize bağlıyoruz. 

Tesisimiz Iraktan gelen taleplere hızlı bir şekilde cevap vermemiz kaynaklı talepler artmıştır. Irakta bayii ağımız geniş olmasından kaynaklı artmış ve ülkemizin ekonomisine gelen tüm dövizleri Ülkemizde bulunan hububatçılara kazandırmış olmanın sevincini yaşıyoruz.

Önümüzdeki dönemde ihracatta ülkemizin ilk 200 girmek ve değişik sektörlerde de faaliyet göstermeyi hedefliyoruz.

Bu başarımızda katkısı olan tüm herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Misyonumuz
Ülkemizin ihracat alanında söz sahibi olmak ve istihdama katkı sağlamak  amacıyla ihracat taleplerine hızlı bir şekilde cevap vermek , kaliteyi hedefleyen anlayışla, talep odaklı bütüncül ekonomik politikalar üretmek, uygulamak ve izlemek.

Vizyonumuz
Türkiye'nin ekonomik yürüyüşünde, un sektörünün en güçlü şirketlerinden biri olmak için, zamanın ruhunu yakalayan, değişimi yönetebilen ve buna yönelik dönüşümü gerçekleştiren, ekonomik riskleri önleyici politikalar geliştiren ve uygulayan bir kurumsal şirket anlayışına sahip olmak.
Neden Kepenç Un ?
Neden Kepenç Un ? Buğday kalitesinden asla ödün vermeyen bir fabrikayız. Tesisimizde farklı kalitelerde ve ihtiyaçlara göre un üretimi yapmaktayız. Ülkemizin her bölgesinden farklı çeşit ve kalitede buğday alımı yapmaktayız. Tesisimizde son teknoloji donatılmış cihazların bulunduğu laboratuvarımızda alım yapılacak buğday numuneleri kontrolden geçtikten sonra tesisimizin ilgili yerine boşaltımı yapılmaktadır. Ayrıca üretimi yapılacak unumuz laboratuvarımızın kontrolünden geçmektedir. Bölgede Yönetim olarak teknolojiye açık bir yapıdayız. Ayakta kalmak hedeflere ulaşmak  gelişmelere uyum sağlamakla mümkün olur. Biz de bunu yaptık. Yeniliklere açık olduk. Teknolojik gelişmelere ayak uydurduk. Un sektöründe en iyiler arasında yerimizi aldık. Ata tohumuyla günümüze...
Son Teknoloji ile Hızlı ve Kaliteli Üretim Bu başarıyı kazanma nedenlerini hızlı ve kaliteli üretime bağlayan Kepenç,?Bu başarıyı kazanmamızda Fabrikamızın ihtiyaçlara zamanında ve hızlı bir şekilde cevap vermesi, kurumsal kimliğimiz, üretimdeki hijyen ve kalite hedeflerimize bağlıyoruz.
Kuruluştan Bugüne 2010 Kuruluştan Bugüne
Profesyonel Ekip 75 +Profesyonel Ekip
Hızlı Sevkiyat 81 ileHızlı Sevkiyat
Müşteri Memnuniyeti 100 %Müşteri Memnuniyeti
Kepenç Un Kepenç Un Kepenç Un Kepenç Un Kepenç Un Kepenç Un Kepenç Un Kepenç Un Kepenç Un Kepenç Un Kepenç Un Kepenç Un Kepenç Un Kepenç Un Kepenç Un Kepenç Un Kepenç Un Kepenç Un Kepenç Un Kepenç Un